Wesele w górskiej scenerii | Hotel Kyriad Karkonosze | Hotel w Karkonoszach

Wesela

Featured - slides

Wesela


Zapierające dech widoki Karkonoszy staną się tłem Waszego ślubu. Jesteśmy doskonale przygotowanie do organizacji imprez weselnych. Zaczynając od sesji zdjęciowych na tle Karkonoszy z tarasów widokowych, z wzniesienia nad Kyriad Karkonosze z pięknego parku z przygotowaną pergolą, z niesamowicie klimatycznej Chaty Grillowej. 

Content Blocks

Nasze sale


Sala Śnieżka, sala Szrenica, Chata Grillowa, Restauracja "Silver Chair", a w lecie przyjęcia ślubne w naszym parku. Od prywatnych ceremonii do wesel z przytupem.

Menu


Od tradycyjnych dań, przez lokalne inspiracje, z uważnością dla każdej diety uczestnika wesela. Przygotowujemy menu zawsze ‘szyte na miarę’. Nasi barmani uzupełnią je doskonałymi propozycjami, nie tylko alkoholowymi. Specjalne sekcje kulinarne, stoły tematyczne, słodkie przysmaki. Wy inspirujecie, my realizujemy.

Wasi Goście


Zabezpieczamy tyły i oddajemy do dyspozycji 113 pokoi, restaurację i bar, monitorowany parking, zamknięta strefa dla motorów, dwa miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.

Event Designer


Ślub to magiczny moment i czujecie, że ma to być coś, czego nie doświadczyliście nigdy i nigdzie wcześniej i wiecie na pewno, że chcecie go celebrować na Własnych zasadach.

Czekaliście na ten czas i on teraz należy do Was!

Event Designer łączy w sobie trzy światy: wedding plannera, pracownię florystyczną i dekoracji ślubnych oraz pracownię sukni ślubnych. Trzy światy o jednym wspólnym mianowniku: ŚLUB. Śmiało oczekujcie i wymagajcie celebracji na najwyższym poziomie, profesjonalnego podejścia, usług najlepszej jakości oraz tego, aby Wasza uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana.

Dominika Lechowska

tel. +48 500 014 540

kontakt@eventdesigner.pl

Banners

Oferty