Dla biznesu | Hotel Kyriad Karkonosze | Hotel w Karkonoszach

DLA BIZNESU

Featured - slides

DLA BIZNESU


Profesjonalna obsługa, doskonałe jedzenie oraz niepowtarzalny widok na góry z przeszklonych sal konferencyjnych to definicja udanej konferencji.

Content Blocks

Sale Konferencyjne


Dysponujemy dwoma, w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi, z tarasem i widokiem na pasmo Karkonoszy, o łącznej powierzchni 400m2, które znajdują się na poziomie 1 hotelu.

Każda z sal ma niezależne wejścia oraz możliwość połączenia w jedna przestrzeń, w których można zorganizować spotkania w formie prezydialnej, warsztatowej lub dyskretnych negocjacji. Wielkim atutem jest dostęp do światła dziennego oraz możliwością zupełnego zaciemnienia.

Dodatkowa dysponujemy salą na spotkania biznesowe o powierzchni 70m2, z pełnym wyposażeniem konferencyjnym, która znajduje się na poziomie 0 naszego hotelu. Sala ma wejście: zewnętrzne z przejściem do letniego ogródka, wewnętrzne oraz bezpośrednie połączenie z restauracją.

Każda z sal konferencyjnych posiada pełne zaplecze gastronomiczne.

Zobacz więcej

hotel

Powierzchnia

hotel

Rzutnik

hotel

Mikrofon bezprzewodowy

hotel

Flipchart

hotel

Taras

hotel

Ekran

hotel

Bezpłatne wifi

hotel

Nagłośnienie

Chata Grillowa


Na terenie Kyriad Karkonosze znajduje się Chata Grillowa z tradycyjnym paleniskiem na 100 osób, z przepięknym widokiem na góry. Wokół teren zielony z tarasem piwny, stawem oraz zacienionymi alejkami parkowymi. To doskonałe miejsce na integrację i nieformalne spotkania po całodziennym meetingu.

Zobacz więcej

 

Napisz do nas a przygotujemy ofertę w 24h!

Banners

Oferty