Pokoje | Hotel Kyriad Karkonosze, Wojcieszyce | Hotel w Karkonoszach

Pokoje

Featured - slides

Pokoje

 

Kyriad Krakonosze dysponuje pokojami dwu, trzy i cztero osobowymi oraz apartamentami dwukojowymi.

Pokoje

2 os. Economy

idealny na romantyczny weekend

Pokój idealny na romantyczny weekend. Do Państwa dyspozycji oferujemy łóżko typu Queen, szafę, biurko. Dla największego komfortu snu posiadamy wysokiej jakości materace Hilding oraz poduszki z pianki memory foam. W pokoju są również na wyposażeniu zasłony typu blackout, by w pełni móc korzystać z odpoczynku. Pokoje mają około 20 m2 i znajdują się na najwyższym piętrze tylko dla dorosłych, aby nic nie zakłócało Państwa pobytu. Przez połaciowe okna można cieszyć się widokiem na góry lub las.

Pokój standardowy z łózkiem typu Queen , TV- sat,zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezpłatny Internet. Łazienka z prysznicem, suszarka.

od zł252.00
Za dobę

2 os. Standard

widok na góry lub las

Doskonały pokój dla dwóch osób na romantyczny pobyt. Do Państwa dyspozycji oferujemy łóżko typu Twin z możliwością połączenia w łóżko typu King , szafę, biurko. Dla największego komfortu snu posiadamy wysokiej jakości materace Hilding oraz poduszki z pianki memory foam. W pokoju są również na wyposażeniu zasłony typu blackout, by w pełni móc korzystać z odpoczynku. Pokoje mają około 21 m2 powierzchni a z ich okien można cieszyć się widokiem na góry lub las.

Pokój standardowy z łóżkiem typu King/Twin, TV- sat, zestaw do parzenia kawy i herbaty,bezpłatny Internet, Łazienka z prysznicem, suszarka.

od zł234.00
Za dobę

Rodzinny Standard+

idealny dla czteroosobowej rodziny

Idealny pokój dla rodziny czteroosobowej. Do Państwa dyspozycji oferujemy łóżko typu Twin z możliwością połączenia w łóżko typu King, rozkładaną sofę o wymiarach 140x200 cm, szafę na ubrania, biurko. Dla największego komfortu snu posiadamy wysokiej jakości materace Hilding oraz poduszki z pianki memory foam. W pokoju są również na wyposażeniu zasłony typu blackout, by w pełni móc korzystać z odpoczynku. Każdy pokój ma od 26 m2 do 28 m2 a ich okna wychodzą na las lub góry.

Pokój dwu lub cztero osobowy. Łóźko typu Twin z opcja połączenia w łóżko typu King, szafa na ubranie oraz biurko. Rozkładana sofa 140x200 cm, zestaw do parzenia kawy i herbaty .Widok z pokoju na góry lub las

od zł279.00
Za dobę

Rodzinny Superior

z balkonem, idealny dla dwóch lub trzech osób

Pokój z balkonem będzie idealnym pomysłem dla dwóch lub trzech osób. Do Państwa dyspozycji oferujemy łóżko typu Twin z możliwością połączenia w łóżko typu Queen, rozkładany fotel do spania o wymiarach 90x200 cm, szafę, biurko oraz sejf. Dla największego komfortu snu posiadamy wysokiej jakości materace Hilding oraz poduszki z pianki memory foam. W pokoju są również na wyposażeniu zasłony typu blackout, by w pełni móc korzystać z odpoczynku. Każdy pokój ma około 23 m2 a balkony wychodzą na las lub góry.

Pokój o podwyższonym standardzie typu Superior , z łóżkiem typu Twin/Queen ,balkon, rozkładany fotel , TV- sat, bezpłatny Internet, zestaw do parzenia kawy i herbaty , ekspres do kawy. Łazienka z prysznicem, suszarka, szlafrok.

od zł315.00
Za dobę

2 os. Superior+

na piętrze dla dorosłych, widok na góry, idealny dla grupy znajomych

Pokój doskonały dla czworga przyjaciół znajdujący się na piętrze dla dorosłych. Do Państwa dyspozycji oferujemy łóżko typu Queen, rozkładaną sofę o wymiarach 140x200 cm, szafę na ubrania, biurko. Dla największego komfortu snu posiadamy wysokiej jakości materace Hilding oraz poduszki z pianki memory foam. W pokoju są również na wyposażeniu zasłony typu blackout, by w pełni móc korzystać z odpoczynku. Mogą Państwo cieszyć się aromatyczną kawą dzięki ekspresowi do Państwa użytku. W łazienkach znajdują się wanny z pięknym widokiem na góry. Każdy pokój ma około 30 m2.

Pokój dwu lub czteroosobowy . Łóżko typu queen oraz rozkładana sofa 140x200cm. Pokoje narożne z widokiem na góry, na piętrze tylko dla dorosłych. Łazienka z wanna i prysznicem , z widokiem na góry. Wielkość pokoju 30 m

od zł351.00
Za dobę

Rodzinny Studio

apartament dwupokojowy, widok na góry lub las, idealny dla rodziny

Apartament idealny dla czteroosobowej rodziny z dwoma pokojami. Do Państwa dyspozycji oferujemy łóżko typu Queen, rozkładaną sofę o wymiarach 140x200 cm, szafę na ubrania, biurko. Apartament jest wyposażony również w aneks kuchenny z ekspresem do kawy. Dla największego komfortu snu posiadamy wysokiej jakości materace Hilding oraz poduszki z pianki memory foam. W pokoju są również zasłony typu blackout, by w pełni móc korzystać z odpoczynku. Każdy apartament ma od 30 m2 do 35 m2 a z jego okien połaciowych można podziwiać las lub góry.

Apartament dwupokojowy , sypialnia z łozkiem typu Queen oraz rozkładana sofą ( 140x200 cm).Szafa na ubrania, aneks kuchenny oraz ekspress do kawy. Średnia wielkość apartamentu do 30 do 32 m. Widok na góry lub las przez okna połaciowe.

od zł351.00
Za dobę

Rodzinny Studio+

50m2, dwa pokoje, widok na góry

Dwupokojowy apartament będzie świetnym rozwiązaniem dla czteroosobowej rodziny. Na wyposażeniu znajduje się łóżko typu Queen, rozkładana sofa o wymiarach 140x200 cm, szafa na ubrania, biurko. Dla największego komfortu snu posiadamy wysokiej jakości materace Hilding oraz poduszki z pianki memory foam. W pokoju są również zasłony typu blackout, by w pełni móc korzystać z odpoczynku. Mogą Państwo cieszyć się aromatyczną kawą dzięki ekspresowi do Państwa użytku. Każdy apartament ma około 50 m2 a z jego okien można podziwiać piękny widok na góry.

Apartament dwupokojowy , sypialnia z łóżkiem typu Queen oraz rozkładana sofą ( 140x200 cm). Szafa na ubrania, ekspress do kawy. Średnia wielkość apartamentu 50m2. Widok na góry.

od zł396.00
Za dobę

Banners

Oferty